PRIVAT NÆRING

 

På utkikk etter gjenvinningsstasjonene?

Kontakt oss

Besøksadresse:
Horisont
Dalborgmarka 100
2827 Hunndalen

Sentralbord:
61 14 55 80

Epost:
post@hiks.no
renovasjon@hiks.no

Org.nr:
966 144 297

Administrasjon

Stein Giæver

Daglig leder

90 15 10 13
stein@hiks.no

Bjørn E. Berg

Sjefsingeniør

90 69 22 63
beberg@hiks.no

Kai Løvstad

Økonomi- og HR-sjef

48 20 90 42
kai@hiks.no

Frode Berget

Driftssjef

95 12 47 28
frode@hiks.no

Janne H. Jarstad

Overingeniør miljø

95 94 97 36
jarstad@hiks.no

Gerd Kristoffersen

Lønnskonsulent / Fagforbundets tillitsvalgte

41 20 94 08
gerd@hiks.no

Torunn Piro Berg

Kunde- og informasjonsmedarbeider

97 63 59 76
piro@hiks.no

Sissel Lundeløkken Mohn

Avdelingsleder renovasjon

61 14 55 80
mohn@hiks.no

Stian Rønning

Driftsleder farlig avfall

97 06 74 73
ronning@hiks.no

Camilla Hatterud

Kunde- og adm.medarbeider


camilla@hiks.no

Drift

Ivar Svastuen

Vedlikeholdsleder

95 11 70 33
ivar@hiks.no

Ola Meyer

Driftsleder miljøstasjoner


meyer@hiks.no

Roy Holthe

Driftsoperatør Biri


Jan Gudbrandsen

Driftsoperatør Åmot / Snertingdal


Jan Bergum

Driftsoperatør Vinjarmoen


Svein Hovdelien

Driftsoperatør Prøven


Vidar Samsonsen

Driftsoperatør Kraby


Bjarne Vangsjordet

Driftsoperatør Hov / Snertingdal


Andreas Engen Giæver

Driftsoperatør miljøstasjoner


Bjørn Haakon Hermanrud

Driftsoperatør miljøstasjoner


Bård Gubberud

Driftsoperatør farlig avfall


Jan Erik Sevaldholet

Driftsleder miljøpark


Trond Skaug

Driftsoperatør miljøpark


Kent Marius Brynstad Westvang

Driftsoperatør miljøpark


Einar Andreas Stenersrød

Driftsoperatør miljøpark


Lars Øyvind Solhaug

Driftsoperatør miljøpark


Morten Bjerke

Driftsoperatør transport


Kim Ronni Møller Alfstad

Driftsoperatør transport


Knut Johannessen

Driftsoperatør renovasjon


Thomas Bratsberg

Driftsoperatør renovasjon