PRIVAT NÆRING

 

På utkikk etter gjenvinningsstasjonene?

Kontakt oss

Besøksadresse:
Horisont Miljøpark IKS
Dalborgmarka 100
2827 Hunndalen

Sentralbord:
61 14 55 80

Sentralbordet er ikke betjent på lørdager

Epost:
post@hiks.no
renovasjon@hiks.no

Org.nr:
966 144 297

Administrasjon

Stein Giæver

Administrerende direktør

90 15 10 13
stein@hiks.no

Bjørn E. Berg

Spesialrådgiver

90 69 22 63
beberg@hiks.no

Kai Løvstad

Økonomi- og HR-sjef

48 20 90 42
kai@hiks.no

Frode Berget

Driftssjef

95 12 47 28
frode@hiks.no

Janne H. Jarstad

Driftsjef Miljøavdeling

95 94 97 36
jarstad@hiks.no

Gerd Kristoffersen

Lønnskonsulent

41 20 94 08
gerd@hiks.no

Torunn Piro

Kunde- og informasjonsmedarbeider

61 14 55 80
piro@hiks.no

Sissel Lundeløkken Mohn

Avdelingsleder renovasjon

61 14 55 80
mohn@hiks.no

Stian Rønning

Driftsleder miljøavdeling

97 06 74 73
ronning@hiks.no

Maren Gilbø Hoff

Regnskapskonsulent


maren@hiks.no

Tone Kaasa

Miljøkonsulent


tone@hiks.no

Ellen Myhre

Kundekonsulent


ellen@hiks.no

Drift

Roy Holthe

Driftsoperatør Åmot miljøstasjon


Jan Bergum

Driftsoperatør Vinjarmoen miljøstasjon


Svein Hovdelien

Driftsoperatør Hov og Snertingdal miljøstasjon


Lars Engen

Driftsoperatør Prøven miljøstasjon


Vidar Samsonsen

Driftsoperatør Kraby miljøstasjon


Andreas Engen Giæver

Driftsoperatør Dalborgmarka miljøstasjon


Lasse Madsstuen Sveen

Driftsoperatør miljøstasjoner


Bård Gubberud

Driftsoperatør farlig avfall


Kristina Bergersen

Driftsoperatør Dalborgmarka miljøstasjon


Annette Solhaug

Driftsoperatør miljøstasjoner


Jan Erik Sevaldholet

Driftsleder miljøpark


Trond Skaug

Driftsoperatør miljøpark


Kent Marius Brynstad Westvang

Driftsoperatør miljøpark


Einar Andreas Stenersrød

Driftsoperatør miljøpark


Lars Øyvind Solhaug

Driftsoperatør miljøpark


Kim Ronni Møller Alfstad

Driftsoperatør transport


Knut Johannessen

Driftsoperatør renovasjon


Thomas Bratsberg

Driftsoperatør renovasjon


Terje Taralrud

Driftsoperatør transport